H&M dhe Vip-at…

Te gjithe besoj e njifni kete marken suedeze te rrobave….!!!! Une nuk jam shume fan, por cfare me pelqen nga H&M jane Vip-at qe kan perdorur per te hedhur ne treg koleksjonet e tyre. Perpara disa kohesh ne mos gabohem para 2-3 vjetesh, stilisti i njohur Karl Lagerfeld qe eshte me teper nje nga ikonat e e Haute Couture (modes se larte) krijoji per H&M nje koleksjon “chic” me cmime per klasen puntore, mund tju them qe ditet e para te nxjerrjes se koleksjonit…ishte nje fushe lufte ke H&M-ja…pati nje sukses te vertete.

E gjitha kjo per tju thene, qe kete here eshte MADONNA qe ka bere koleksjonin e ri (qe ka dale para 1jave)….dhe reklama me pelqeu shume fare…eshte ne lartesine imazhit te saj…shpresoj qe edhe koleksjoni gjithashtu 🙂

Please enable Javascript and Flash to view this Flash video.
Kush e gjen se kush do jete ikona tjeter e H&M-s??? …..Kylie Minogue….koleksjoni qe del ne muaj maj, do te quhet “H&M loves Kylie” 😀2 Responses (Add Your Comment)

  1. and we love Kylie too. vecanerisht tek reklama e Agent Provocateur.

  2. reklamë e stërgjatur, dhe nuk mendoj se mund ta mbaj kush në mend

Leave a Reply

Formatting: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Other Entries

Rreth konsumerizem.com

konsumerizem.com eshte blog qe diskuton kryesisht tema rreth marketingut dhe sjelljes se konsumatorit. Artikujt (c) Gjergj Dollani.