Mos e humbisni kete artikull sepse…

…do jete krim, ta humbisni!

apple-iphone-official-1.jpg

Per te vazhduar jargavitjen hyni ne brendesi te artikullit  dsc_01651.jpg
dsc_0182.jpg
dsc_0175.jpg

dsc_0184.jpg

dsc_0196.jpg

dsc_0199.jpg

dsc_0210.jpg

..e gjitha kjo vjen me date:

dsc_0237.jpg

E adhuroj Apple per inovimet qe sjell vazhdimisht!  ..gjithashtu, mos harroni qe kam ditlindjen ne Qershor 😉5 Responses (Add Your Comment)

  1. si gjelle pasanikesh eshte i uruari. Une kam folur per te : http://tenaneparis.canalblog.com/archives/2007/02/08/3946082.html
    dhe eshte vertet fantastik.

  2. Ehhh, jemi akoma ne pritje. Sidoqofte, edhe pasi te dali s’do kem mundesi me e perdor sepse vjen vetem per kompanin Cingulair ..ndersa une jam me t-mobil, kshu qe per nja 1 vit tjeter s’do kem mundsi 🙁

  3. They tend to evasion, don't publish, have conspiracy theories to defend their lack of publishingBut we now know since the climategate emails that warmists have actively manipulated the publishing and peer review process.Seems to me that since climategate the warmists have a veritable moutain to climb to regain credability.

  4. en verdad opino que es buena cancion y entrando en el temaa de la cancion magnifico campo temario, como es posible la guerra? zombie el que provoque este tipo de cosas tan orribles :S en vd que pasa por su cabesa tratando de causar daños en personas inocentes []

  5. I have exactly what info I want. Check, please. Wait, it’s free? Awesome!

Leave a Reply

Formatting: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Other Entries

Rreth konsumerizem.com

konsumerizem.com eshte blog qe diskuton kryesisht tema rreth marketingut dhe sjelljes se konsumatorit. Artikujt (c) Gjergj Dollani.