Nje nga reklamat me te bukura qe kam pare!

Kete reklame e pash para disa ditesh ne nje dyqan Diesel, edhe me ngeli ne mendje. Ajo qe me terhoqi me teper eshte se ketu produkti ze vend dytesor. Madje ngaqe edhe sfondi dhe gjithcka tjeter eshte e bardhe, pantallonat pothuajse nuk bien ne sy fare.

Nje engjell qe te ngre gishtin e mesit! Aq gjeniale sa edhe e djallezuar. Energjija dhe “attitude” mbreterojne ne kete fotografi. Pra mesazhi qe mora une eshte “Nuk jane rrobat, je ti! Por ngaqe je ti ai djalli i veshur me petka engjelli, prandaj zgjedh edhe veshjet tona!” ( …le pastaj kjo modelja qe mi ka ngulur syte! 😉 )

Vertet, kjo reklame me pelqen shume!!]]>Leave a Reply

Formatting: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Other Entries

Rreth konsumerizem.com

konsumerizem.com eshte blog qe diskuton kryesisht tema rreth marketingut dhe sjelljes se konsumatorit. Artikujt (c) Gjergj Dollani.