Shkruani dhe ju tek konsumerizem 101!

Tani eshte me e lehte per te shkruar edhe ju mendimet, opinionet dhe vezhgimet tuaja mbi gjerat qe lidhen me marketingun, financen e biznesin.

Per te mesuar si te shkruani edhe ju, kemi pergatitur nje mini-manual te vogel qe mund ta gjeni ne menune e siperme nen titullin “Shkruani dhe Ju” ose duke klikuar ketu!5 Responses (Add Your Comment)

 1. waw….cool
  good idea…

  po sikur linket te ishin available do ishte me mire 😀

 2. cfare links?

 3. 1/linku i me poshtem qe sherben per te shkuar ke rregjistrimi, te con ke homepage dhe aspak aty ku rregjistrohesh

  http://www.konsumerizem101.com/k101/wp-register.php

  2/kur behet rregjistrimi, passwordi nuk vjen naj here u ben ca ore qe po pres timi edhe nada 😀

 4. spo marr vehs gjo une….
  linku me siper si e kam vene une te con ku duhet, por i njejti link (shko ke faqja e shpjegimit te rregjistrimit, pika 1/rregjistrimi, dhe kliko siper…. nuk te con :S )

 5. E rregullova linkun ne fjale. Ishte gabimi im. (..cudi se une s’gaboj kurre!) 😀

Leave a Reply

Formatting: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Other Entries

Rreth konsumerizem.com

konsumerizem.com eshte blog qe diskuton kryesisht tema rreth marketingut dhe sjelljes se konsumatorit. Artikujt (c) Gjergj Dollani.