Tirana mbi cokollate

Fotografia e meposhtme eshte mbeshtjellesja e nje cokollate nga firma zvicerane Suchard. Cokollata shitej rreth viteve 30te.

20110422-113745.jpg

´╗┐

3 Responses (Add Your Comment)

 1. verri najs;)

 2. shum e bukur vertet

 3. mallengjyese!
  e te mendosh se sa e trishtueshme eshte Tirana sot. gjeja me ben te rrenqethem e te ndjej neveri, sidomos keto dite fushate dhe zgjedhjesh kur te gjithe duan te dalin si nxenesit e dalluar te klases, qe i behet vone per Tiranen apo qe do te jene te pergjegjshem ne punen e tyre te ardhshme.
  Me falni per patosin, por e kam te veshtire te frenohem.
  Sot e kesaj dite, askujt nuk do t’i binte ndermend te vendoste ne ├žokollata fotografine e Tiranes apo te ndonje qyteti tjeter shqiptar. Me e keqja eshte qe nuk i ve dot faj dhe kjo eshte nje gje sh e trishtueshme.
  Bravo per gjetjem dhe per ndarjen se bashku!

Leave a Reply

Formatting: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Other Entries

Rreth konsumerizem.com

konsumerizem.com eshte blog qe diskuton kryesisht tema rreth marketingut dhe sjelljes se konsumatorit. Artikujt (c) Gjergj Dollani.